Paul Allik

(Estland, 1946-2003)
Paul Allik
(Estland, 1946-2003)

PAUL ALLIK, olja på pannå, signerad och daterad -90.

Juanito, 40 x 50 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
1 250
13 988
1 326
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (25 bud)
27 sep 2020 18:17
1 250 EUR
8
27 sep 2020 18:17
1 200 EUR
8
27 sep 2020 18:17
1 150 EUR
27 sep 2020 18:17
1 100 EUR
8
27 sep 2020 18:17
940 EUR
27 sep 2020 18:17
920 EUR
8
27 sep 2020 18:15
640 EUR
27 sep 2020 18:15
620 EUR
27 sep 2020 18:14
415 EUR
8
27 sep 2020 16:30
395 EUR
26 sep 2020 17:28
375 EUR
25 sep 2020 19:42
355 EUR
25 sep 2020 19:42
350 EUR
25 sep 2020 17:05
320 EUR
25 sep 2020 17:05
300 EUR
25 sep 2020 17:05
300 EUR
25 sep 2020 15:01
190 EUR
25 sep 2020 15:01
180 EUR
24 sep 2020 15:19
170 EUR
24 sep 2020 15:19
160 EUR
22 sep 2020 8:19
150 EUR
21 sep 2020 14:04
130 EUR
21 sep 2020 10:48
120 EUR
20 sep 2020 13:54
110 EUR
19 sep 2020 8:28
100 EUR

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?