Paul Allik

(Estland, 1946-2003)
Paul Allik
(Estland, 1946-2003)

PAUL ALLIK, olja på pannå, signerad och daterad -90.

Frukter, 40 x 50 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
1 090
12 437
1 134
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (30 bud)
27 sep 2020 19:20
1 090 EUR
27 sep 2020 19:20
1 040 EUR
27 sep 2020 19:19
980 EUR
27 sep 2020 19:19
960 EUR
27 sep 2020 19:18
940 EUR
8
27 sep 2020 19:18
920 EUR
27 sep 2020 19:18
900 EUR
8
27 sep 2020 19:15
880 EUR
27 sep 2020 19:11
860 EUR
27 sep 2020 19:11
840 EUR
27 sep 2020 19:11
770 EUR
27 sep 2020 19:10
750 EUR
27 sep 2020 19:09
663 EUR
27 sep 2020 19:09
643 EUR
27 sep 2020 19:01
582 EUR
27 sep 2020 18:51
562 EUR
27 sep 2020 18:50
540 EUR
27 sep 2020 18:50
520 EUR
27 sep 2020 18:43
461 EUR
27 sep 2020 18:43
441 EUR
27 sep 2020 18:43
420 EUR
27 sep 2020 18:43
400 EUR
27 sep 2020 18:35
341 EUR
27 sep 2020 17:43
321 EUR
27 sep 2020 17:14
301 EUR
27 sep 2020 17:14
300 EUR
26 sep 2020 22:11
190 EUR
26 sep 2020 22:11
180 EUR
22 sep 2020 10:39
150 EUR
19 sep 2020 8:28
100 EUR