1261298
Paul Allik
(Estland, 1946-2003)
Paul allik, olja på duk.
Paul allik, olja på duk.

PAUL ALLIK, olja på duk.

Naturbild, 47 x 55 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
1 950
20 193
2 304
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (24 bud)
27 sep 18:48
1 950 EUR
27 sep 18:48
1 900 EUR
27 sep 18:47
1 750 EUR
27 sep 18:47
1 700 EUR
27 sep 18:45
1 650 EUR