Paul Allik

(Estland, 1946-2003)
Paul Allik
(Estland, 1946-2003)

PAUL ALLIK, olja på pannå, signerad.

På stranden, 110 x 135 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
9 700
109 804
10 320
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (47 bud)
17
27 sep 2020 18:48
9 700 EUR
27 sep 2020 18:48
9 500 EUR
17
27 sep 2020 18:48
8 200 EUR
27 sep 2020 18:48
8 000 EUR
17
27 sep 2020 18:47
7 200 EUR
27 sep 2020 18:47
7 000 EUR
17
27 sep 2020 18:47
5 200 EUR
27 sep 2020 18:47
5 000 EUR
17
27 sep 2020 18:47
3 500 EUR
16
27 sep 2020 18:47
3 400 EUR
17
27 sep 2020 18:37
3 300 EUR
27 sep 2020 18:37
3 200 EUR
27 sep 2020 18:35
3 100 EUR
16
27 sep 2020 18:35
3 000 EUR
27 sep 2020 16:35
2 900 EUR
15
26 sep 2020 23:50
2 800 EUR
12
25 sep 2020 16:05
2 700 EUR
14
25 sep 2020 11:57
2 600 EUR
12
24 sep 2020 18:13
2 500 EUR
9
24 sep 2020 18:13
2 420 EUR
9
24 sep 2020 13:48
2 200 EUR
11
24 sep 2020 9:48
2 100 EUR
13
24 sep 2020 6:38
2 000 EUR
12
23 sep 2020 19:22
1 950 EUR
11
23 sep 2020 15:16
1 900 EUR
9
23 sep 2020 15:15
1 850 EUR
11
23 sep 2020 15:15
1 800 EUR
9
23 sep 2020 15:15
1 750 EUR
11
23 sep 2020 15:15
1 700 EUR
9
23 sep 2020 15:13
1 650 EUR
10
23 sep 2020 15:13
1 600 EUR
9
22 sep 2020 19:17
1 550 EUR
8
22 sep 2020 19:17
1 500 EUR
8
22 sep 2020 8:25
1 000 EUR
22 sep 2020 7:22
960 EUR
22 sep 2020 0:42
940 EUR
21 sep 2020 12:45
920 EUR
20 sep 2020 22:31
900 EUR
20 sep 2020 21:50
800 EUR
20 sep 2020 15:52
780 EUR
20 sep 2020 9:06
760 EUR
20 sep 2020 5:17
740 EUR
19 sep 2020 21:52
720 EUR
19 sep 2020 8:27
700 EUR
18 sep 2020 21:49
170 EUR
18 sep 2020 15:31
160 EUR
18 sep 2020 14:02
150 EUR

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?