Sirje Protsin-Petersen

(Estland, Född 1959)
Sirje Protsin-Petersen
(Estland, Född 1959)

SIRJE PROTSIN-PETERSEN, olja på pannå, signerad och daterad -87.

"Pögenev", 89 x 80 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
801
8 963
850
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (28 bud)
11
27 sep 2020 19:13
801 EUR
27 sep 2020 19:13
781 EUR
11
27 sep 2020 19:08
740 EUR
27 sep 2020 19:08
720 EUR
11
27 sep 2020 18:56
680 EUR
27 sep 2020 18:56
660 EUR
27 sep 2020 18:35
650 EUR
27 sep 2020 18:35
630 EUR
27 sep 2020 17:59
620 EUR
11
27 sep 2020 17:59
600 EUR
11
27 sep 2020 17:58
570 EUR
27 sep 2020 17:58
550 EUR
11
27 sep 2020 17:58
490 EUR
27 sep 2020 17:58
470 EUR
11
27 sep 2020 17:58
430 EUR
27 sep 2020 17:58
410 EUR
11
27 sep 2020 16:39
350 EUR
10
25 sep 2020 21:45
300 EUR
9
24 sep 2020 7:29
270 EUR
8
23 sep 2020 10:28
250 EUR
22 sep 2020 17:20
200 EUR
21 sep 2020 14:49
160 EUR
21 sep 2020 10:43
150 EUR
21 sep 2020 9:14
140 EUR
20 sep 2020 14:00
130 EUR
19 sep 2020 10:58
120 EUR
19 sep 2020 9:33
110 EUR
18 sep 2020 13:50
100 EUR

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?