1255713
Robert Wengler, "Folding/Picnic chair", Wengler, Köbenhavn, 1960-tal.
Robert wengler, "folding/picnic chair", wengler, köbenhavn, 1960-tal.

Rotting, armstöd i läder, fällbar rygg, höjd 79 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Niels Strøyer Christophersen

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Slutpris
3 400
328
388
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
18 okt 14:34
3 400 SEK
12 okt 21:47
3 200 SEK
12 okt 21:47
3 000 SEK
12 okt 21:47
2 200 SEK
12 okt 21:47
2 000 SEK