1264752
Hans Larsson
(Sverige, 1910-1973)
Hans larsson, olja på duk signerad och daterad 62.

HANS LARSSON, olja på duk signerad och daterad 62

Landskap, 98 x 50 cm

Obetydligt ytslitage.

Om auktionen
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 000
193
228
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
18 okt 19:55
2 000 SEK
18 okt 19:55
1 600 SEK
18 okt 19:54
1 500 SEK
16 okt 13:20
1 100 SEK
15 okt 19:58
1 000 SEK