1265523
Gerhard Wihlborg
(Sverige, 1897-1982)
Gerhard wihlborg, olja på pannå, signerad.

Gerhard Wihlborg, olja på pannå, signerad

"Mellan Åsarna" 41x61 cm.

Obetydligt ytslitage.

Om auktionen
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
4 000 SEK