1265928
Pär Siegård
(Sverige, 1877-1961)
Pär siegård, olja på pannå, signerad.

Pär Siegård, olja på pannå, signerad

Stilleben med häst. 32x50,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Om auktionen
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
4 000 SEK