1267670
Ola Billgren
(Sverige, 1940-2001)
Ola billgren, tusch signerad och daterad -60.

Ola Billgren, tusch signerad och daterad -60

Huset i Löderup, hustrun Grete. Dagmått 26x33 cm.

Ej examinerad ur ram.

Om auktionen
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
4 000
386
456
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
18 okt 20:18
4 000 SEK
17 okt 22:21
3 000 SEK
15 okt 20:43
1 100 SEK
15 okt 19:55
1 000 SEK
15 okt 18:25
700 SEK