1267783
Gerhard Wihlborg
(Sverige, 1897-1982)
Gerhard wihlborg, olja på pannå, signerad och daterd 48.

Gerhard Wihlborg, olja på pannå, signerad och daterd 48

Grå höstdag, Löderup 33x41 cm.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T8
Om auktionen
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 100
106
126
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
18 okt 20:27
1 100 SEK
17 okt 2:03
1 000 SEK
15 okt 20:51
800 SEK
15 okt 19:57
750 SEK
11 okt 21:54
500 SEK