1264590
Piero Lissoni, "Rod Sofa", soffa Living Divani 2000-tal.
Piero lissoni, "rod sofa", soffa  living divani 2000-tal.

Ben i metall, klädd i grå/beige textil "Extra 6/A River 37", etikettmärkt Living Divani Made in Italy, höjd ca 70 cm, längd 240 cm, djup 86 cm.

Obetydligt ytslitage.

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Slutpris
50 000
4 870
5 923
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (51 bud)
18
22 nov 21:38
50 000 SEK
17
22 nov 21:35
48 000 SEK
14
22 nov 21:34
46 000 SEK
18
22 nov 21:33
44 000 SEK
14
22 nov 21:33
42 000 SEK