1264600
Ichiro Iwasaki, "Pin" golvlampa, Vibia, 2000-tal.
Ichiro iwasaki, "pin" golvlampa, vibia, 2000-tal.

Svartlackerad. Ställbar ljuspunkt. Höjd 135 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 600
255
302
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
22 nov 21:47
2 600 SEK
22 nov 17:20
2 400 SEK
22 nov 13:07
2 200 SEK
22 nov 13:07
2 000 SEK
22 nov 8:34
1 900 SEK