Örhängen, 18K vitguld, färglösa diamanter ca 0.75 ct tot och svarta diamanter ca 7.00 ct tot.

Höjd 23 mm. Bredd 13 mm.
Total vikt 6,3 g.

Obetydligt ytslitage. Nagg på ena kuletten.

Utropspris
2 700 EUR