1290373

Armband, 18K guld, rosenslipade diamanter. Sven Ferdinand Sundholm, Vasa/Jakobstad 1871-1888.

Armband, 18k guld, rosenslipade diamanter. sven ferdinand sundholm, vasa/jakobstad 1871-1888.

Bredd 18-29 mm.
Inre omkrets 14,75 cm.
Total vikt 16,5 g.

Åldersrelaterat slitage. Gravyr. Bucklor.

Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
900 EUR