1226801

Jerzy Duda-Gracz

(Polen, 1941-2004)
Jerzy duda-gracz, olja på masonitpannå, signerad duda gracz och daterad -75.

Jerzy Duda-Gracz, olja på masonitpannå, Signerad Duda Gracz och daterad -75.

Utan titel. Masonitpannå 30 x 30 cm.

Repor.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27

Utropspris
45 000 SEK