1253568

Philip von Schantz

(Sverige, 1928-1998)
Philip von schantz, olja på duk. sign och daterad -83.

Philip von Schantz, olja på duk. Sign och daterad -83.

Betor i trälåda. 59 x 72 cm.

Slitage.

Införselmoms

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27

Utropspris
80 000 SEK