Gert Marcus, Väggskulptur, Signerad Marcus och daterad 1956 et 1979
"L.K. 62". Lackerad metall. Höjd 90 cm.
God kondition. Minimalt åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
18 000 SEK