1266173
Anders Zorn
(Sverige, 1860-1920)
Anders zorn, etsning, 1890, signerad.

Anders Zorn, etsning, 1890, signerad.

"Zorn och hans hustru". (Etat II av II). Plåtstorlek ca 31,7 x 21,1 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
30 000 SEK