1267496
Skålar, 18 stycken samt lock, tre stycken, porslin. Kina, Sen Qingdynasti och 1900-tal.
Skålar, 18 stycken samt lock, tre stycken, porslin. kina, sen qingdynasti och 1900-tal.

Olika dekor i famille rosefärger. Diameter 7,5-11,5 cm.

Slitage.

Utropspris
2 500 SEK