1277458
Stekfat, två stycken, kompaniporslin. Qingdynastin, Qianlong (1736-95).
Stekfat, två stycken, kompaniporslin. qingdynastin, qianlong (1736-95).

Konturerade med dekor i underglasyrblått med blommor. Längd 39 resp 43 cm.

Nagg, slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C1

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

3 200
313
372
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
21 nov 10:47
3 200 SEK
21 nov 10:47
3 000 SEK
21 nov 10:47
2 500 SEK
21 nov 10:46
2 000 SEK
21 nov 10:46
1 500 SEK