Greg Gorman

(USA, Född 1949)
Greg Gorman
(USA, Född 1949)

Greg Gorman, fotografi signerad och numrerad 4/25 a tergo.

"Tom Waits, Los Angeles, 1980". Signerad Greg Gorman och numrerad 4/25 på etikett a tergo. Gelatinsilverfotografi, bildyta 48 x 37,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
22 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57