1267800

Thomas Elovsson

(Sverige, Född 1962)
Thomas elovsson, duk, signerad och daterad -18.

Thomas Elovsson, duk, signerad och daterad -18.

Utan titel. 44,8 x 35 cm.

Helhetsintrycket är mycket gott.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19

Utropspris
6 000 SEK