Kaffeservis, silver, 3 delar, bland annat GAB, Stockholm, 1908.

Kaffekanna, stämplad GAB, Stockholm, 1908. Höjd 23 cm.
Sockerskrin, stämplad. K. Andersson, Stockholm 1908.
Gräddkanna, stämplad, C.A samt GAB 1909.
Sockertång, 2 st, Stämplade Danmark.
Vikt ca 1251 g.

Obetydligt ytslitage. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
5 000 SEK