Glasservis, 7+12 delar, Italien 1900-talets mitt.

12 coupelikande glas med öra. Höjd 6 cm. Diameter 11 cm.
7 st glas på fot. Höjd 9 cm. 2 med nagg.

Åldersrelaterat slitage. Nagg.

Utropspris
1 500 SEK