Samling glas, 6 st, Murano Venedig, 1900-talets mitt

5 st skålar, höjd 3-17 cm.
Två fåglar sittandes på en gren Längd 25 cm. Höjd 9 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
2 500 SEK