1263915
Herman Rosell
(Sverige, 1893-1969)
Herman rosell, skulptur, snidat och bemålat trä, signerad och daterad 1956.

HERMAN ROSELL, skulptur, snidat och bemålat trä, signerad och daterad 1956.

Gitarrspelaren. H. 32 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK