RING, med navettslipad blå safir och briljantslipade diamanter
Safir ca 2,48 ct, ca 12 x 7 mm. Två briljantslipade diamanter totalt ca 0,44 ct samt små briljantslipade diamanter. 18K vitguld. Stämplad Mand, Mandelstam. Storlek 18/56,5. Vikt 4 gram
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.