1254775
Armband, 18K guld, safirer, smaragd, diamanter ca 0.075 ct tot. Importstämplat Koruteollisuus Tillander, 1962.
Armband, 18k guld, safirer, smaragd, diamanter ca 0.075 ct  tot. importstämplat koruteollisuus tillander, 1962.

Längd 17,7 cm. Bredd 25 mm.
Total vikt 57,7 g.
Med extra länkdelar.

Obetydligt ytslitage.

Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
2 100 EUR