Fabergé, Halsband, 18K guld, emalj. Numrerad 90/0031.

Hjärtats höjd 16 mm.
Kedjans längd 60 cm.
Total vikt 6,3 g.
Med certifikat daterat 1990.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
1 000 EUR