1271725
Georg Jensen
(Danmark, 1866-1935)
Armring, georg jensen "offspring" sterling silver, ca 50 g, innermått ca 19 cm.

Armring, Georg Jensen "Offspring" sterling silver, ca 50 g, innermått ca 19 cm

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
2 500 SEK