FISKBESTICK, silver, 18 + 18 st, modell "Olga", GAB, Stockholm och Eskilstuna, 1900-talets andra hälft.

18 fiskgafflar, längd 18,5 cm
18 fiskknivar, längd 21,5 cm
Total vikt 2035 g

Bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassisk konst
+46 (0)721 428 962

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13