1274584
Lapponia
(Finland, 1960 -)
Lapponia armband silver "ceres" design björn weckström finland 1979.

LAPPONIA armband silver "Ceres" design Björn Weckström Finland 1979

Vikt 45,3 g. Ca 18 x 1,3 cm.

Slitage. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
3 000 SEK