1275368
Emile Gallé
(Frankrike, 1846-1904)
Emile gallé, vas, överfångsglas, signerad gallé, tidigt 1900-tal.

Emile Gallé, vas, överfångsglas, signerad Gallé, tidigt 1900-tal.

Grön med växtdekor, höjd 9 cm.

Mynningsnagg.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK