Design Konstglas
1275734

Astrid Gate

(Sverige, Född 1956)
Astrid gate, skål, glas, "trollslända", johansfors, limited edition, nr 62/299.

Astrid Gate, skål, glas, "Trollslända", Johansfors, Limited Edition, nr 62/299.

Signerad "Johansfors Astrid Gate S-62/299 SPECIAL EDITION". Etikett. Med numrerat intyg. Graverat och blästrat motiv av trollslända i blått och vitt inuti klarglas.
Diameter 22,5 cm, höjd 15,5 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK