1276869
PRYDNADSFAT Rörstrand 1880-tal majolika
Prydnadsfat rörstrand 1880-tal majolika.

Genombrutet bräm, dekor i relief av ekblad samt putti, diameter 39 cm

Bruksslitage. Nagg.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
4 800
468
569
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
22 nov 12:18
4 800 SEK
22 nov 12:18
4 600 SEK
22 nov 12:18
4 500 SEK
22 nov 12:17
4 200 SEK
22 nov 12:17
4 000 SEK