1276872
LOCKURNA Rörstrand omkring 1900 majolika
Lockurna rörstrand omkring 1900 majolika.

Höjd ca 57 cm

Bruksslitage. Lagning (fot)

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 650
258
314
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
22 nov 12:29
2 650 SEK
22 nov 12:27
2 450 SEK
22 nov 12:27
2 300 SEK
22 nov 12:27
2 250 SEK
22 nov 12:27
2 050 SEK