1276894

KONSOLHYLLA Rörstrand 1880-tal m,ajolika

Konsolhylla rörstrand 1880-tal m,ajolika.

Längd 28, bredd 17,5, höjd 28 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK