1276913
JARDINIÈRE Rörstrand omkring 1900 majolika
JardiniÈre rörstrand omkring 1900 majolika.

Längd 44, höjd 27 cm

Bruksslitage. Krackelyr. Lagning (huvud)

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 000
195
237
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
20 nov 6:34
2 000 SEK
20 nov 6:32
1 800 SEK
20 nov 6:30
1 500 SEK
20 nov 6:29
1 000 SEK
17 nov 21:22
400 SEK