1276922
URNOR/VASER ett par omkring 1900 majolika
Urnor/vaser ett par omkring 1900 majolika.

Höjd 36,5 cm, märkta i godset WS&S 417

Bruksslitage. Krackelyr. Mindre nötning på näsor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
3 500
341
415
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
22 nov 12:22
3 500 SEK
22 nov 12:22
3 400 SEK
22 nov 12:21
3 200 SEK
22 nov 12:21
3 000 SEK
22 nov 12:20
2 700 SEK