1276975
YTTERFODER/URNA Rörstrand omkring 1900 majolika
Ytterfoder/urna rörstrand omkring 1900 majolika.

Höjd 40, diameter 55 (inre 30) cm

Bruksslitage. Krackelyr.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
4 000
390
474
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
22 nov 12:24
4 000 SEK
22 nov 12:23
3 500 SEK
22 nov 12:23
3 200 SEK
22 nov 12:23
3 000 SEK
22 nov 12:22
2 800 SEK