1281450
Matta rölakan signerad ML (Margareta Liljedahl), ca 238 x 175 cm
Matta rölakan signerad ml (margareta liljedahl), ca 238 x 175 cm.

Bruksslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - M2
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

7 timmar 17 minuter
1 000
99
120
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
20 jan 10:48
1 000 SEK
20 jan 10:47
700 SEK