Vivianna Torun Bülow-Hübe ring och örhängen, sterling silver och abalone pärlemor
Ring storlek 17,5/55. Abalone motiv ca 25 x 15 mm. Örhängen ca 1 cm i bredd. Ring stämplad TORUN STERLING. Örhängen ostämplade.
Slitage. Repor. Nagg. Anlupen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK