Vivianna Torun Bülow-Hübe armring och örhängen sterling silver, 1 månsten och pärlemor, signerade Torun sterling

Armring ca 18 cm innermått, öppningsbar design. Örhängen, ej signerade, pärlemor bredd ca 15 mm.

Slitage. Repor. Nagg.

Utropspris
5 000 SEK