Rolex, Oyster Perpetual, Datejust, Chronometer, armbandsur, 36 mm.

stål/guld, automatisk, plexiglas, datum, Jubileelänk, viklås, cert Februari 1988, box, ytterkartong.

Caliber 3035, Serienr. R314253, Referensnr. 16013, Verknr. 15844291, Boettnr. 16000.

Slitage. Repor i glas. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Utropspris
40 000 SEK