1265883
Hublot, Big Bang Aero Bang Orange, armbandsur, kronograf, 45 mm .
Hublot, big bang aero bang orange, armbandsur, kronograf, 45 mm .

Titan/keramik, automatisk, safirglas, gummiband, viklås, Cert Mars 2010, box, ytterkartong.

Caliber 4201, Referensnr. 310.CI.1190.RX.AB010, Numrerad 97/500.

Smärre slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L15
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
70 000
6 890
8 215
Utropspris
85 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
9
23 nov 14:16
70 000 SEK
8
23 nov 13:36
65 000 SEK
9
23 nov 10:15
60 000 SEK
8
19 nov 15:52
50 000 SEK
18 nov 20:45
37 000 SEK