Hublot, Big Bang Aero Bang Orange, armbandsur, kronograf, 45 mm .

Titan/keramik, automatisk, safirglas, gummiband, viklås, Cert Mars 2010, box, ytterkartong.

Caliber 4201, Referensnr. 310.CI.1190.RX.AB010, Numrerad 97/500.

Smärre slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Utropspris
85 000 SEK