1288782
Andreas Kock
(Sverige, Född 1973)
Andreas kock, fotografi signerad a tergo upplaga 9/15.

Andreas Kock, fotografi signerad a tergo upplaga 9/15

"Stalker I", 2010.
C-print monterad på dibond och ramad, bildyta 120 x 160 cm.

Proveniens

LinkImage Art Edition, Stockholm.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Slutpris
121 000
11 998
14 600
Utropspris
65 000 SEK
Budhistorik (45 bud)
13
16 jan 21:12
121 000 SEK
14
16 jan 21:11
119 000 SEK
13
16 jan 21:10
117 000 SEK
14
16 jan 21:09
115 000 SEK
13
16 jan 21:08
113 000 SEK