Torbjörn Calvero, fotografi signerad och numrerad 1/10.
"Dawid Bowie", 1976. Framtagen 2011. Total upplaga 10 + 2 AP.
Archival Pigment Print, bildyta 70 x 50 cm.
Enligt uppgift är detta det enda signerade exemplaret i upplagan.
Ej examinerad ur ram.