Patek Philippe, Genève, Golden Ellipse, armbandsur, 23 x 28 mm.

18K guld, manuell, safirglas, blå urtavla, integrerad länk 18K guld (längd ca 17,5 cm) totalvikt ca 70 g, etui.

Caliber 16-250, Verknr. 1410925, Boettnr. 2841919, Referensnr. 4226 / 15.

Slitage. Repor/skadat glas. Fungerar vid enklare test, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Utropspris
35 000 SEK